У всеукраїнському рейтингу прозорості перемогла Баштанська ОТГ

Почесну нагороду рейтингу «Кришталь року» Баштанська об’єднана територіальна громада виборола у інших обʼєднаних громад та міст України. Окрім головної номінації «Кришталь року – громада» Баштанська ОТГ також перемогла у номінаціях «Найкраще залучення громадян до бюджетного процесу у громаді» та «Найбільш відкрита бюджетна інформація у громаді».

«Прозорість бюджету – це ознака зрілості громади. Вітаю Баштанську ОТГ з найвищою відзнакою у рейтингу, який проводять наші європейські партнери. Вважаю це ще однією перемогою реформи децентралізації на Миколаївщині, інційованій Президентом України Петром Порошенком. Сподіваюсь всі міста і ОТГ Миколаївської області візьмуть за приклад роботу Баштанської громади, стануть ще більш відкритими і прозорими для людей. Адже саме можливість громадського контролю – це те, що визначає демократичне суспільство. Зараз ми завершуємо процес створення трирічного перспективного плану розвитку Миколаївської області, який врахує всі найважливіші для жителів громад регіону проекти. В цьому процесі бере участь кожне місто, кожна ОТГ, кожна сільська або селищна рада. Сам процес створення перспективного плану розвитку проходить за принципами відкритості та прозорості, яких ми дотримуємось у всій нашій діяльності», – сказав голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Премія «Кришталь року» – перша в Україні нагорода міст та громад, які здобули найвищі бали індексу прозорості місцевих бюджетів. Рейтингування проводить Консорціум проектів міжнародної технічної допомоги і програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Comments are closed.