У Весняному відкрили музей пам’яті воїнів ООС «Відгуки Війни».

У вівторок, 15 жовтня, на Миколаївщині в Весняному відкрили музей пам’яті воїнів ООС «Відгуки Війни».

Музей розташувався в одному з приміщень школи, а перед його відкриттям у дворі навчального закладу заклали капсулу часу з листом від військовослужбовців. Відкрити її належить нащадкам в 2039.

На відкриття зібралися воїни та ветерани ООС, волонтери, представники місцевої влади, учні школи, а також глава Веснянського сільради Леонід Мухарський і заступник глави Миколаївської райради Ігор Мухарський.

— Ми хочемо вшанувати пам’ять тих, хто захищав нас і зараз присутній тут. Вирішили відкрити музей бойових дій зони АТО. Це дасть нашим поколінням змогу пам’ятати про те, що відбувається в нашій країні зараз. Це страшні часи, коли у нас йде війна. Коли ще в 2014 році ми не могли уявити, що така біда може бути на нашій землі. Але вона сталася і вже багато років немає цьому кінця, –  виступив перед присутніми Леонід Мухарський.

Після промов подяки до воїнів, які ризикують або вже віддали свої життя за мир, що зібралися заклали капсулу і після урочисто перерізали стрічку біля входу в музей. Усередині зараз розташована експозиція з багатьох речей, які прибули з ООС: нашивки, бронежилети, протигаз, безліч фотографій і інше. Однією з найбільш зворушливих частин музею стала стіна з роздруківками повідомлень, які слали воїни своїм рідним.

Comments are closed.