Уряд наважився скоротити Держаудитслужбу у 8 разів

У ході реформи Державної аудиторської служби України чисельність її працівників скоротять у близько 8 разів.

Про це повідомляє міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

«Останні кілька тижнів ми займалися функціональним аудитом Держаудиту (звучить іронічно). Зараз там працює 3212 людей, і вони отримують небезпечно низькі зарплати. До чого це може приводити, можете здогадатись. Кількість працівників цього органу буде скорочено до близько 400», — повідомив Дубілет.

Він зазначив, що уряд планує провести реформу Держаудитслужби. Діяльність органу сфокусують на виявленні фінансового шахрайства. Разом з цим приберуть дублювання функцій Держаудитслужби з Рахунковою палатою та деякими силовими органами.

Також Дубілет нагадав, що рішенням уряду Держаудитслужбу повернули у підпорядкування Міністерству фінансів.

«Також зазначу, що будь-яке масове скорочення державних службовців — це болісний процес. Ми будемо співпрацювати з Держпрацею, профсоюзами та іншими сторонами, щоб не кидати просто так людей напризволяще», — повідомив Дубілет.

Зазначимо, що Держаудитслужба (раніше відома як Контрольно-ревізійне управління або КРУ) відповідно до закону має здійснювати політику у сфері державного фінансового контролю. Орган має здійснювати оцінку цільового використання державних фінансових ресурсів для досягнення економії коштів. Раніше Держаудитслужба підпорядковувалась безпосередньо Кабміну.

Comments are closed.