Активісти з Миколаївщини приєдналися до мітингу під Радою проти продажу землі

Сьогодні, 30 жовтня, в Києві під стінами Верховної Ради проходить мітинг проти відкриття ринку землі. Протестуючі з’їхалися з різних регіонів України, частина з них вирушила до Офісу Президента з плакатами.

Про це йде мова в повідомленні миколаївської ініціативної групи Всеукраїнської Аграрної Ради.

Зокрема, на акції присутні більше десятка представників аграріїв з Миколаївщини. Один із членів ініціативної групи – Володимир Онищук, депутат Баштанської ОТГ від «Європейської Солідарності» поділився, що раніше вже відбулася зустріч у районі з нардепами від Слуги народу. «У п’ятницю ми збиралися в Баштанці, куди з’їхалися фермери з сусідніх районів. Запросили і новообраних нардепів – Ігор Негулевський із колегою Артемом Чорноморовим прийшли на зустріч, але до спільного бачення щодо земельного питання ми не прийшли»– розповів Онищук.

Також він додав, що Артем Чорноморов від партії Слуга народу є головою підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі аграрного Комітету, але багато питань, що цікавлять, залишилися без конкретних відповідей – проблеми в роботі госгеокадастру, ризики викупу землі іноземцями та власне сам механізм продажу. «Нас вислухали, пообіцяли розібратися в ситуації. Але в цілому, дали зрозуміти, що обговорень щодо ринку землі надалі не буде – партія прийняла рішення відкрити ринок землі з усіма ризиками існуючого законопроекту» – поділився депутат Баштанської громади від «Європейської Солідарності». «Тому, ми разом з іншими активістами Всеукраїнської Аграрної Ради вийшли на акцію в столиці, в надії донести необхідність допрацьовувати законопроект, щоб не залишити аграріїв без землі. Ми не проти ринку, але правила, без ризиків для країни і людей, потрібно чітко прописати» – підсумував Володимир Онищук.

На мітингу присутні близько 2 тисяч осіб з різних областей України. Правопорядок забезпечують правоохоронці без посилення заходів безпеки.

Депутати вже підтримали даний законопроект на засіданні Комітету й вже на наступному тижні його планують винести на розгляд в сесійній залі.

Comments are closed.