Студенти Аграрного університету провели відкрите зайняття в Весняньській сільраді

Сьогодні до Веснянськоі сільської ради завітали поважні гості – викладачі кафедри «Публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки» та студенти 6 курсу спеціальності публічне управління та адміністрування одного з найкращих ВУЗів м. Миколаєва – Миколаївського національного аграрного університету.

В рамках відкритого зайняття на тему «Розвиток територіальних громад», студенти мали змогу в невимушеній обстановці поспілкуватися з заступником голови Миколаївської районної ради Ігорем Мухарським та Веснянським сільським головою Леонідом Мухарським щодо здобутків громади, перспектив та планів на майбутнє, а також взагалі реформи децентралізації.

Крім того, гості відвідали та ознайомилися з роботою Веснянського інклюзивного центру та КНП «ЦПМСД» Веснянськоі сільської ради.

Також, директор Веснянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Віра Барабанчук провела присутнім екскурсіі у музеї слави мужніх «Відгуки війни» та кабінетами школи. Зокрема, учасники оглянули оновлені класи, спеціальні зручні меблі для першачків тощо.

В ході ознайомлення з об’єктами соціально-культурної сфери майбутні управлінці ставили запитання, обговорювали хвилюючи їх теми, висловлювали свої думки.

Наприкінці зустрічі, студенти подякували керівництву Веснянськоі громади за теплий прийом.

Comments are closed.