Казанківська громада тепер має власний асфальтний міні-завод

Ремонт вулиць і доріг між населеними пунктами є проблемою дуже важливою, гострою і злободенною.

Щоб зарадити цьому, Казанківський селищний голова О. Асмолов разом з депутатським корпусом вже давно обмірковував і планував придбати для потреб громади асфальтний міні-завод.

Після створення комунального підприємства «ДоброБуд» стало реальним реалізувати цю важливу задумку, тож цими днями було придбано для комунального підприємства спеціальну техніку та обладнання: Рециклер асфальтобетону РА-800, встановлений на причепі-платформі. Це машина для приготування асфальтно-бетонної суміші.

Також дизельний дорожній каток Dynapc CC122, для проведення робіт щодо відновлення дорожнього покриття.

Обладнання придбано за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об‘єднаних територіальних громад на суму 1025000 гривень та власні кошти селищної ради в сумі 31450 гривень.

Придбання такої спецтехніки дасть змогу самостійно, власними силами та втричі дешевше виконувати поточний ремонт та обслуговування доріг на території нашої об’єднаної територіальної громади.

І це дасть також суттєву економію коштів, адже вартість доставки асфальту та вартість послуг зовнішніх фірм і компаній на сьогодні є дуже високою.

Маючи свій міні — завод, громада і собі в будь — який час лагодитиме дорожнє покриття.

Отже, це саме той проект, котрий працюватиме на перспективу, сприятиме розвитку інфраструктури і підвищення рівня комфорту жителів нашої об‘єднаної громади.

Comments are closed.