“Якщо МАФ встановлений незаконно – його буде демонтовано!” – Андрій Єрмолаєв

Відділом контролю та нагляду за благоустроєм департаменту проведено роботи з демонтажу 12-ти малих архітектурних форм (кіосків), встановлених з порушенням чинного законодавства.

Таким чином перехрестя на проспекту Миру та вулиці Театральної стало безпечнішим, а на одному з пішохідних переходів – звільнено прохід. Роботи з благоустрою міста тривають!

«Ми почистили перехрестя проспекту Миру та вулиці Театральної від МАФів. Загалом звідти прибрано 12 кіосків. Хтось з власників прибрав свої будови сам. Інші – довелось прибирати нам.

Всі були завчасно попереджені про демонтаж, але все рівно це викликало обурення. В одному випадку довелося викликати поліцію: господарі спочатку не хотіли звільняти земельну ділянку, а потім взагалі закрилися в кіоску.

Хочеться наголосити, що якщо ми попередили про демонтаж, то він обов’язково відбудеться. Тому не треба ускладнювати життя не собі, ні нам. Виходи два в таких випадках: або вивозите самі свій кіоск, або його прибираємо ми. Якщо МАФ встановлений незаконно – його буде демонтовано!» , – Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Comments are closed.