Аграрії в понеділок починають страйк

Центральний Об’єднаний Штаб Захисту Української Землі прийняв рішення про проведення в понеділок, 11 листопада, акцій Протесту з блокуванням доріг та площ в усіх областях України проти наміру зелених слуг неукраїнського народу прийняти закон про продаж Української Землі та позбавлення Українців життєвого простору.
Такий закон вони збираються внести в понеділок на погоджувальній раді у парламенті, а вже у вівторок – проголосувати за нього.
Точні місця проведення, залучення техніки та учасників у кожній області визначають регіональні Об’єднані Штаби, які одночасно формуються.

У акції беруть участь Комітет Захисту Рідної Землі, Асоціація Фермерів та Землевласників України, Аграрний Союз, Суспільна Система, об’єднання ветеранів та військових волонтерів, небайдужі патріоти України.

ВАЖЛИВО!
Участь в акції проводити виключно із СВОЇМИ прапорами та символікою СВОЇХ організацій, або символікою Об’єднаного Штабу!

Це вкрай необхідно для того щоб московська агентура у ВАРі, яка намагається очолити протестне середовище та яка співпрацює з слугами Зеленського, не могла штучно роздувати свою дієвість та чисельність.

Ми не повинні допустити повторення історії з перемогою олігархічної сцени над Майданом 2013-2014 рр.
Готуємось до справжньої боротьби!

Comments are closed.