Директором ДП “Зоря”-“Машпроект” призначений Денис Гордієнко

Переможцем відбору на посаду Генерального Директора одного з найбільших державних підприємств “Укроборонпрому” дивізіону суднобудування та морської техніки ДП “НВК Газотурбобудування “Зоря”-”Машпроект” став Денис Гордієнко.

Таке рішення номінаційного комітету до складу якого входило керівництво Концерну, представники посольств G7, незалежних антикорупційних громадських організацій НАКО та State Watch, представники профільного комітету ВРУ та РНБО.

“Ми запровадили нову модель відбору керівників на стратегічні підприємства-учасники “Укроборонпрому” і вона доводить свою ефективність. Ми шукаємо керівників з досвідом управління великими колективами, роботи у галузі машинобудування та здатністю робити зміни. Вперше запропонувати свої навички могли кандидати ззовні – з інших компаній, в тому числі й міжнародних. Ми знайшли однодумців, людей які розділяються наші цінності і готові працювати в інтересах компанії”, – прокоментував завершення першого відбору генеральний директор Концерну Айварас Абромавичус.

“Системні стратегічні трансформації бізнесу – це мій основний інтерес протягом моєї попередньої кар’єри, і це те, чого сьогодні гостро потребують підприємства “Укроборонпрому”. Від успіху таких змін залежить обороноздатність Української армії, а значить – цілісність і безпеку держави. Перші призначення в Наглядову Раду та вище керівництво Концерну викликали у мене довіру і бажання приєднатися до, можливо, кращої на сьогодні команди управлінців України, і я вирішив взяти участь у відкритому конкурсі на керівника ДП НВГК “Зоря” – “Машпроект”. Я сподіваюся, що мій досвід допоможе легендарному колективу турбобудівників вирішити актуальні проблеми і вийти на новий рівень розвитку”, – прокоментував завершення відбору Денис Гордієнко.

Він також зазначив, що у своєму стратегічному плані змін, представленому номінаційному комітету, спирався на три найважливіші програми, це:

– Посилення присутності на світових ринках і пошук нових можливостей для збільшення продажів;

– Підвищення ефективності виробничих процесів і оптимізація циклу виробництва

– Підвищення швидкості розробки і впровадження нової продукції та сервісів, створення відкритої інноваційної платформи.

“Люди є найважливішим двигуном змін, тому особлива увага буде приділятися поліпшенню умов праці, залучення, розвитку та утримання талантів, підвищення цінності компанії як роботодавця. В цьому у нас є повне порозуміння з керівництвом Концерну”, – додав новий керівник “Зорі”-“Машпроекту”.

Довідка:

Денис Гордієнко побудував свою кар’єру всередині групи Sibelco – глобальної компанії на ринку промислових мінералів. Займався розвитком експортних продажів, керував комерційними командами, був Генеральним Директором українського підрозділу, після чого три роки працював в штаб-квартирі компанії в Бельгії, керуючи командою HR, а пізніше стратегією розвитку одного з глобальних бізнес-сегментів. За цей час він накопичив компетенції в різних аспектах бізнесу і досвід роботи зі світовими промисловими ринками, які допоможуть команді “Зорі” – “Машпроект” розвиватись.

Comments are closed.