О.Вадатурській про “авантюру” з платформою “МрійДій” та про “BIG MONEY”

0

Кілька тижнів тому вийшов випуск програми Big Money за моєї участі “АЛЕКСЕЙ ВАДАТУРСКИЙ. Как создать бизнес вопреки всему. Правила жизни миллиардера”, якому передував мій виступ на однойменному форумі у місті Миколаєві:

Я дуже вдячний Евгений Черняк за відверте і цікаве спілкування, а організаторам форуму МрійДій за наполегливість, завдяки якій вони втягнули мене у цю «авантюру». 

Я дійсно погодився в останній момент і, якби не вони, можливо так і не наважився на цей публічний виступ у такому форматі обговорення шляху до успіху, секретів розбудови ефективного бізнесу, мотивації. До цього виступу я вважав, що набагато простіше виступати на професійні теми на будь-якому державному та міжнародному рівнях, ніж ділитися особистим досвідом та історіями свого життя. Я вважав так, бо звик, що до успіху в нашій країні люди ставляться скептично, їм ніколи не цікаво, як людина цей успіх здобула. Успішний – значить вкрав чи паразитував. За своє життя я наслухався багато таких нісенітниць про себе, тому загартував в собі рису характеру: не звертати увагу на подібні речі. Але ефективний бізнес будується на іміджі та репутації, тому постійно доводиться давати відповідь на інформаційні атаки і несправедливі звинувачення.

Саме тому я навіть не очікував, що моя історія знайде такий відгук у серцях скількох молодих людей, які будують свою мрію сьогодні або ж саме зараз зосереджено розмірковують над початком власної справи, а також вже досвідчених підприємців. Я отримав більше тисячі запитань, звернень, листів зі словами вдячності та проханнями зустрітися з різних куточків світу. Ви запитували мене про моє життя, мій бізнес, мою мотивацію, моє натхнення і навіть просили надати рецепт, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Для мене це величезне щастя – бачити, як багато молодих людей думають, вчаться, працюють, хочуть змінювати Україну на краще. Ви писали, що багатьох з вас я надихнув працювати над своєю справою. Чесно кажучи, ви також надихнули мене своїми питаннями. Я усвідомив своє нове покликання – ділитися своїм досвідом.

Були звичайно і песимісти – ті, хто не вірить у інших, в країну, а значить – і в самих себе. Ті, хто періодично дістає зі старих скринь брудні вигадки про мене, які ми сотні разів спростовували. З року в рік це одні й ті самі люди, тому коли аналізуєш все це, перед очима спливають знайомі мені сумнозвісні персони… Такі люди поширюють бруд в інтернеті, а при зустрічі радісно кланяються, потискаючи руку. Їх я не збираюсь переконувати, тим більше, що поширюють вони не свою власну думку – а чужі плітки. Напевно, це інший бік успіху, про що також завжди треба пам’ятати. Але тим не менш я обов’язково відповім на їх скептичні коментарі в одному зі своїх постів.

Що ж до інших… У програмі я сказав, що оберу найкраще запитання і обов’язково зустрінусь із його автором. Обрати одне серед 1000 розумних і цікавих запитань було дійсно складно. Тому я запрошую всіх охочих 26 листопада на наші підприємства у Миколаєві – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» та перевантажувальний термінал.

Приїжджайте – і особисто поставите мені ваші запитання. Обіцяю, що дам відповідь кожному. Свої запитання ви також можете залишати у коментарях під цим постом.
Вхід вільний. У залежності від кількості охочих ми оберемо найзручніший майданчик на нашому заводі для спілкування. Тому обов’язково заповність заявку за посиланням: https://forms.gle/DTSC9qdDurYVDDjK7

З більшістю ми обов’язково ще побачимось, і я надам відверті відповіді на всі запитання 1 грудня на інтенсиві BIG MONEY у Києві. До зустрічі!

Leave A Reply

Your email address will not be published.