О.Вадатурській про “авантюру” з платформою “МрійДій” та про “BIG MONEY”

Кілька тижнів тому вийшов випуск програми Big Money за моєї участі “АЛЕКСЕЙ ВАДАТУРСКИЙ. Как создать бизнес вопреки всему. Правила жизни миллиардера”, якому передував мій виступ на однойменному форумі у місті Миколаєві:

Я дуже вдячний Евгений Черняк за відверте і цікаве спілкування, а організаторам форуму МрійДій за наполегливість, завдяки якій вони втягнули мене у цю «авантюру». 

Я дійсно погодився в останній момент і, якби не вони, можливо так і не наважився на цей публічний виступ у такому форматі обговорення шляху до успіху, секретів розбудови ефективного бізнесу, мотивації. До цього виступу я вважав, що набагато простіше виступати на професійні теми на будь-якому державному та міжнародному рівнях, ніж ділитися особистим досвідом та історіями свого життя. Я вважав так, бо звик, що до успіху в нашій країні люди ставляться скептично, їм ніколи не цікаво, як людина цей успіх здобула. Успішний – значить вкрав чи паразитував. За своє життя я наслухався багато таких нісенітниць про себе, тому загартував в собі рису характеру: не звертати увагу на подібні речі. Але ефективний бізнес будується на іміджі та репутації, тому постійно доводиться давати відповідь на інформаційні атаки і несправедливі звинувачення.

Саме тому я навіть не очікував, що моя історія знайде такий відгук у серцях скількох молодих людей, які будують свою мрію сьогодні або ж саме зараз зосереджено розмірковують над початком власної справи, а також вже досвідчених підприємців. Я отримав більше тисячі запитань, звернень, листів зі словами вдячності та проханнями зустрітися з різних куточків світу. Ви запитували мене про моє життя, мій бізнес, мою мотивацію, моє натхнення і навіть просили надати рецепт, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Для мене це величезне щастя – бачити, як багато молодих людей думають, вчаться, працюють, хочуть змінювати Україну на краще. Ви писали, що багатьох з вас я надихнув працювати над своєю справою. Чесно кажучи, ви також надихнули мене своїми питаннями. Я усвідомив своє нове покликання – ділитися своїм досвідом.

Були звичайно і песимісти – ті, хто не вірить у інших, в країну, а значить – і в самих себе. Ті, хто періодично дістає зі старих скринь брудні вигадки про мене, які ми сотні разів спростовували. З року в рік це одні й ті самі люди, тому коли аналізуєш все це, перед очима спливають знайомі мені сумнозвісні персони… Такі люди поширюють бруд в інтернеті, а при зустрічі радісно кланяються, потискаючи руку. Їх я не збираюсь переконувати, тим більше, що поширюють вони не свою власну думку – а чужі плітки. Напевно, це інший бік успіху, про що також завжди треба пам’ятати. Але тим не менш я обов’язково відповім на їх скептичні коментарі в одному зі своїх постів.

Що ж до інших… У програмі я сказав, що оберу найкраще запитання і обов’язково зустрінусь із його автором. Обрати одне серед 1000 розумних і цікавих запитань було дійсно складно. Тому я запрошую всіх охочих 26 листопада на наші підприємства у Миколаєві – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» та перевантажувальний термінал.

Приїжджайте – і особисто поставите мені ваші запитання. Обіцяю, що дам відповідь кожному. Свої запитання ви також можете залишати у коментарях під цим постом.
Вхід вільний. У залежності від кількості охочих ми оберемо найзручніший майданчик на нашому заводі для спілкування. Тому обов’язково заповність заявку за посиланням: https://forms.gle/DTSC9qdDurYVDDjK7

З більшістю ми обов’язково ще побачимось, і я надам відверті відповіді на всі запитання 1 грудня на інтенсиві BIG MONEY у Києві. До зустрічі!

Comments are closed.