Рада відмовилася направити Миколаєву та іншим припортовим містам частину від доходу портів

У Верховній Раді у відповідь на пропозицію миколаївських нардепів виділити у 2022 році припортовим містам понад 500 мільйонів гривень із прибутку портів, порадили їм звертатися до ДФРР або «вибивати» субвенції.

Про це йдеться у поясненнях щодо ступеня обліку Бюджетних висновків Верховної Ради України.

Група нардепів із Миколаївської та сусідніх областей вносила пропозицію частину чистого прибутку Адміністрації морських портів України направити на будівництво та ремонт об’єктів інфраструктури, розташованих поблизу портів. Передбачалося надання 505 мільйонів 253 тисяч 400 гривень. Понад п’яту частину від цієї суми могли направити Миколаєву.

Цю ініціативу подали нардепи з Миколаївської області – мажоритарники Олександр Пасічний, Максим Дірдін, Ігор Копитін та Олександр Гайду, обрані за списком Давид Арахамія та Олена Мошенець, одесити Іван Шинкаренко, Тетяна Плачкова та херсонець Володимир Іванов.
Проте, дані правки до проекту Державного бюджету України — 2022 року не враховано.

Натомість, депутатам порекомендували шукати кошти у ДФРР, «вибивати» субвенцію на заходи щодо соціально-економічного розвитку або субвенції на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

Comments are closed.