Заступник голови МВС влаштував суперечку з правоохоронцями

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував суперечку з правоохоронцями на блокпосту під час в’їзду в зону операції Об’єднаних сил, відео 10 грудня опублікував у Facebook екс-нардеп Ігор Мосійчук, більш повну версію суперечки оприлюднили на YouTube-каналі “Остання крапля”.

Судячи з ролика, автомобіль, яким їхав Гогілашвілі, зупинили перед блокпостом. Топ-чиновник був невдоволений вимогою правоохоронців показати документи.

“Ти мене не знаєш?” – питав він.

Поліцейський відповів, що особа опонента йому не знайома.

“Чи мало хто тут їздить, тут було таке, що… багато хто намагався проїхати! Я що, неправильно виконую свої обов’язки?” – обурився правоохоронець.

“У вас [у відділенні] фотографії із заступниками міністра висять чи ні? Заступник міністра з таким балом, як у мене, – він один всього”, – звернувся Гогілашвілі до поліцейського.

Той відповів, що тепер знатиме і “радий знайомству”.

“А тепер і я тебе знаю, але тобі це приємно не буде”, – відреагував заступник міністра.

“А що мені буде? Я працюю за 12 тис.! Вам просто не сподобалося, що я перевернув ваше службове посвідчення”, – відреагував правоохоронець, наголосивши, що виконує свої обов’язки.

Гогілашвілі обурювався тим, що його не знають в обличчя і тим, що “не повинен витрачати час, доводячи, хто він”. На думку чиновника, правоохоронці на блокпосту не дотримувалися субординації під час спілкування з ним.
Контекст:

Гогілашвілі – чоловік помічниці президента Володимира Зеленського Марії Левченко, пише Мосійчук. Працює в міністерстві з 2019 року, займається формуванням держполітики щодо протидії наркоманії та наркозлочинності.

Видання “Бабель” писало, що напередодні призначення Гогілашвілі отримало інформацію про те, що в МВС чоловіка призначають нібито для контролю за тодішнім міністром Арсеном Аваковим. Сам Гогілашвілі у розмові з виданням заперечував цю інформацію, але не приховував, що давно знайомий із Зеленським.

Comments are closed.