У Новобузькій лікарні до кінця року збираються встановити ємність для кисню

Медустанова обслуговує понад 70 тисяч людей з усього району та за потребою з Миколаєва. Лікарі кажуть, що лікарню заснували ще у ХІХ столітті. Значна частина фінансована надходить із Національної служби здоров’я України. Також 455 тисяч гривень їм нещодавно виділили на сесії Миколаївської облради.

– Кошти освоюються. Вже через Prozorro йдуть закупівлі ліків, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів. Плюс буде засідання районної ради і там на всі установи виділено по 100 тисяч, – розповів виконувач обов’язків директора комунального некомерційного підприємства (КНП) «Новобузька багатопрофільна лікарня» Володимир Лущенко.

У лікарні також пишаються сучасним рентген-апаратом. Його придбали цього року за кошти медустанови та фінансову допомогу місцевій владі та державі. З найближчих планів – завершення будівництва кріогенної ємності на 3 тонни, що є еквівалентом 478 кисневих балонів. Презентувати її планують наприкінці грудня цього року.

Також Володимир Лущенко прокоментував конфлікт, який спалахнув на початку листопада. Родичі хворої на ковід, яка лікувалася в Новобузькій лікарні, заявили про нестачу кисню. Жінку вони забрали до Миколаїва та вночі зі скандалом намагалися влаштувати до Миколаївського обласного центру інфекційних хвороб. У Новобузькій лікарні запевнили, що мають 87 кисневих концентраторів, яких вистачає всім.

– Приїхала комісія з Міністерства охорони здоров’я та зробила висновки на користь нашої лікарні. Побачили, як усе насправді я повертатися до цього не хочу, – прокоментував Володимир Лущенко.

Comments are closed.