“Озеряни” зі Снігурівщини- перші на міжнародному конкурсі

В нашій пісенній Україні проводиться чимало різноманітних творчих конкурсів, фестивалів різного рівня. Нещодавно у Києві відбувся 14 сезон міжнародного вокального конкурсу «Сузір’я Україна-Європа», в якому брали участь творчі колективи з усієї країни. В конкурсі також брав участь і фольклорний колектив «Озеряни» Афанасіївського старостинського округу Снігурівської ОТГ.

«Сузір’я Україна–Європа» – міжнародний професійний, продюсерський багатожанровий постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, акробатів, хореографів, акторів, режисерів, художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, кліпмейкерів, мистецьких репортерів, блогерів тощо.

Конкурс відбувався в два тури. Перший тур  відбірковий, дистанційний – конкурсні очні фахові і продюсерські перегляди і прослуховування. Другий тур фінальний, який публікує творчі роботи, оцінює їх, коментує, нагороджує, рекламує і просуває таланти.

«Озеряни» успішно пройшли обидва тури!

Учасників фольклорного колективу «Озеряни» привітала директор конкурсу, член правління ГО «Креативні екосистеми» Олена Корольова: «Вітаємо! У вас Перше місце! Для своєї категорії ви великі молодці. Вірний народний вокал, цікавий формат».

Напередодні Нового року колектив отримав Диплом за ПЕРШЕ МІСЦЕ на міжнародному двотуровому фаховому вокальному конкурсі «Сузір’я Україна – Європа». Вокальний ансамбль представив українську старовинну народну пісню «Журба за журбою», яка приємно вразила журі та допомогла виконавцям посісти перше місце в конкурсі.

Подякою за підготовку конкурсантів, за творчу участь в інноваційній мистецькій освітній програмі творчого об’єднання  Сузір’я України і Constellation World Talent Network нагороджена керівник колективу Ніна Шапір.

«Вітаємо фольклорний колектив Озеряни із заслуженою перемогою у міжнародному конкурсі! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій. Снігурівщина пишається вашими талантами!», ­– висловила подяку від громади Снігурівський міський голова Інна Бойко.

Comments are closed.