3 листопада в Миколаїві пройде забіг “New Run”

Найпівденніше місто на карті забігів New Run Миколаїв 3 листопада готується зустріти "Нова Пошта Напівмарафон" та офіційно завершити сезон Гран-прі 2019 ?‍♂️ Нова Пошта Напівмарафон Миколаїв це:? дистанції 21 км, 10 км, 5 км;? FUNRUN «Мій
Читати далі...

У Приватбанку заявили що будуть порушувати ПДД

На зупинці "вул.Соборна" по пр.Центральний миколаївці вже не перший рік можуть бачити порушення інкасаторскіх мікроавтобусів "Приватбанку".Сьогодні небайдужий містянин Олександр Ухмановській нарешті наважився подзвонити на 102 та визвати
Читати далі...

Директор сімейної стоматології на вул. Соборній розбив ніс лікарю

Стоматолог на ім'я Володимир прийшов до директора просити свою заробітну плату за минулий місяць. Заходячи до кабінету, чоловік розумів, що наслідки можуть бути різні, тому відразу включив диктофон.
Читати далі...

Олесь Доній презентує свою книгу «Трансформація української національної ідеї» 12 листопада

12 листопада, о 18.00 Олесь Доній запрошує на презентацію книги «Трансформація української національної ідеї» у залі кінотеатру «Мультиплекс» (проспект Центральний, 98, ТРЦ City-Center).
Читати далі...

“Якщо МАФ встановлений незаконно – його буде демонтовано!” – Андрій Єрмолаєв

Відділом контролю та нагляду за благоустроєм департаменту проведено роботи з демонтажу 12-ти малих архітектурних форм (кіосків), встановлених з порушенням чинного законодавства.
Читати далі...

Співласник “КОНКОРДПЛАСТ 2000” просить не співпрацювати з компанією поки там рєйдери

Співласник компанії "КОНКОРДПЛАСТ 2000" який не перший рік доводить, що на підприєстві відбулась рєйдерська атака просить не співпрацювати з підприємством.
Читати далі...